JMÉNO

HESLO

podporujeme Pokud nás chcete podpořit, stáhněte si a nainstalujte minibanner maudcaffe.

www.maudcaffe.net maudmini.zip
 

Collective Mind – Transmission lost
(17. 12. 04, klub Doma – UL)

Vůbec první a pravděpodobně poslední kulturně zaměřená akce se uskutečnila v pátek 17. prosince v prostorách znovuotevřeného bývalého prestižního klubu Doma.

Bantha Dj´s, kteří přeladili z breakbeatové vlny na psy-trancovou, se rozhodli uspořádat v tomto multifunkčním prostoru párty a tím tak trochu navrátit staré časy. Výsledkem namáhavé a precizní přípravy celé akce byla fireshow, světelné efekty, videoprojekce, obrazy od Sakeho33 nebo chillout a na playlistu se vedle pořádajícího Brendyho a May´Bho objevila taková jména jako eGenerator, děčínský psy-trancový mág, D.N.A. Vizir a jeho elektronická bicí souprava nebo Turtlesquad Dj´s, průkopníci zlomených beatů tady u nás, na severu.

Na zlatou éru Domova přišla zavzpomínat i řada dalších známých tváří jako je Dj Voojtekk, Dj Fanatik, Dj Olaf, který se vystřídal za gramcema se Želvama nebo Charlie, bývalý člen produkce Doma, který na dotaz, co že to měl v Domově na starosti o sobě říká, že byl takovou "děvkou pro všechno".

Po příchodu jsme zavítali do backstage, který byl zázemím pro účinkující v Doma a na jehož stěnách jsou podpisy členů kapelek apod. Asi první zklamání přišlo ihned po vstupu do klubu, kdy jsem skoukla interiér a vybavení. Současné vedení se sice snažilo zachovat původního ducha, ale ve výsledku se jedná o nepovedenou napodobeninu celého interiéru. Bambitky obrovských rozměrů, růžové torzo těla s listem, pod kterým stejně nic nebylo schovaného, bufeťácké stoly na parketě a chaloupka roubenka, která je zřejmě kuchyní, to mi fakt nesedlo. Co se mi líbilo, byly velké obrazy s postavama lidí. Většina z nich ovšem visela na stropě, takže je asi stejně moc lidí nepostřehlo a dále musím ještě pochválit, že na záchodech nechyběl toaletní papír. Obsluha na baru byla rychlá a všímavá, ale naštvalo mě, když jsem si objednala 3 dcl multivitamínového džusu a 2 dcl sodovky smíchat do půllitru, tak jsem dostala 2 dcl džusu a 2 dcl minerálky ve "čtyřce", přičemž minerálku, která zbyla v lahvi šoupla slečna servírka pod pult a tvářila se, jako když je všechno v pořádku.

Ačkoliv celé akci předcházela i reklama v rádiu, nedostavil se očekávaný počet návštěvníků a tak jsme zase u té mizerné ústecké scény, kde stu tisíci obyvatel zřejmě stačí k životu jen disko a pivo.

(Autor: Péťa)

Diskuse k článku

Vložit příspěvek
Název
Text
Připojit podpis
Anti spam: číslo na obrázku:
 

 

Nejnavštěvovanější fotogalerie
DAVID DORŮŽKA a JOSEFINE LINDSTRAND QUARTET
(Miroslav Rosendorf)

BENGAS
(Miroslav Rosendorf)

Šupito presto superlativ band
(Miroslav Rosendorf)

CAPILLARY ACTION
(Miroslav Rosendorf)

LUBOMÍR BRABEC
(Miroslav Rosendorf)


Info | Články | Coolturní akce | Fotografie | Galerie MAUD | BlaBla space | Kontakt
CREATED BY Ishy a péťa & maudcaffe team
All Right reserved maudcaffe.net 2004

[CNW:Counter]