JMÉNO

HESLO

podporujeme Pokud nás chcete podpořit, stáhněte si a nainstalujte minibanner maudcaffe.

www.maudcaffe.net maudmini.zip
 

5. Charitativní koncert

Přátelé, kamarádi, kolegyně, kolegové, dámy a pánové,

zas nám rok uplynul a čas vánoční se neuvěřitelně blíží a s ním samozřejmě i v pořadí již polokulatý

5. Charitativní koncert

(výtěžek z koncertu bude věnován Dětskému domovu na Severní Terase v ÚL), který pořádá kapela Blue Eyes (dříve Two Flies & Blue Eyes) ve spolupráci s bývalým členem kapely Janem Mouchou.

Tímto vás co nejsredčneji zveme na tento koncert, který se uskuteční v Národním domě v Ústí n.L. 16. 12. 2005 (pátek) od 19:00 hod.
Vystoupí: Blue Eyes (Ústí n.L.)_naše bluegrassová kapela zároveň oslavi 5 let svého působeni / Monogram (Praha)_vynikajicí bluegrassová kapela a trampská legenda Pacifik (Praha)

Předprodej vstupenek je od 01.12.2005 v CUKRÁRNĚ BARBORKA, Hrnčířská 7, ÚL a v NÁRODNÍM DOMĚ, Velká Hradební 33 v Ústí n.L. a také u každého člena kapely Blue Eyes :o). Cena vstupenky je 80,- Kč v předprodeji a 100,- Kč na místě.

Budeme velice rádi když přijdete nejen nás, ale vůbec tento projekt podpořit, jelikož bez Vaší účasti by to bylo o ničem a my Vám už teď můžeme říci, že se máte na co těšit :o)

Koncert je dárkem výše uvedených kapel (všechny hrají bez nároku na honorář) veřejnosti s tím, že každý, kdo na tento koncert přijde obdrží malý dárek od dětí z dětského domova (a nejen to) a čekat na něj bude spousta dalších překvapení (slosovatelné vstupné o zajímavé ceny atd.). Zakoupením vstupenky se pak každý z diváků vlastně podílí na hodnotě finanční hotovosti, která bude jako dárek předána Dětskému domovu na Severní Terase v Ústí nad Labem. Finanční hotovost vždy přebírá osobně paní ředitelka dětského domova přímo na pódiu při koncertě před diváky. Jedná se tedy o akci, kde by se v systému vzájemného "obdarování" měly dostat finanční prostředky tam, kde jsou jistě zapotřebí.

Další info najdete na našich internetových stránkách http://blue-eyes.webpark.cz/ a nebo přímo osobně na tel. č. 777 038 914

Těšíme se na Vás........

V úctě
Marcela Mouchová
za kapelu Blue Eyes

(Autor: Marcela Mouchová)

Diskuse k článku


Warning: main(forum/forum_list_prodoc.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /domains2/nh221500/public/www_root/doc/doc_clanek.php on line 44

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'forum/forum_list_prodoc.php' (include_path='.') in /domains2/nh221500/public/www_root/doc/doc_clanek.php on line 44